Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy Państwa do obiektu wypoczynkowo-gastronomicznego „Pod Brzozą”, położonego w spokojnej, malowniczej okolicy na trasie ze Słupska do Ustki.  Lokalizacja naszego obiektu sprawia, że „w zasięgu ręki” mamy nie tylko Dolinę Charlotty i rzekę Słupię, która od lat stanowi raj dla wędkarzy, ale także w niedalekiej odległości przepiękną nadmorską plażę.

W tym wyjątkowym miejscu otoczonym brzozowym parkiem z dala od zgiełku miasta, hałasu i zabiegania stworzyliśmy dla Państwa obiekt wypoczynkowo – gastronomiczny, który mamy nadzieję, zauroczy wrażliwe na piękno przyrody dusze, zachwyci klimatem miejsca i gościnnością. Chcemy właśnie z Państwem podzielić się tym miejscem, oferując przez cały rok:

Dysponujemy salą, która może pomieścić około 110 gości. Dla wszystkich naszych klientów zapewniamy przestronny parking oraz stały dostęp do Internetu na terenie całego obiektu.

SALA WESELNA

Oferujemy Państwu lokal zdolny pomieścić około 110 gości. W 2015 r. idąc z duchem czasu dokonaliśmy generalnego remontu podnosząc jeszcze bardziej atrakcyjność sali. Cala sala wyposażona jest w oświetlenie LED, nadające jej wyjątkowego klimatu, a także w wentylację i klimatyzację gwarantujące wysoki komfort  w najgorętsze dni.

DOMEK OGRODOWY

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem kameralnego przyjęcia nasz Domek Ogrodowy będzie idealnym ku temu miejscem. Domek urządzony jest w stylu góralskim, wyposażony w unikalne dębowe meble stanowi idealną propozycję na wszelkiego typu mniejsze uroczystości. Tuż obok domku znajduje się duży plac zabaw oraz grill.

KAMERALNY OGRÓD

Nasz gościniec położony jest na skraju podsłupskiego lasu, ukryty w brzozowej otulinie. Jak wiadomo, brzozie od wieków przypisywano leczniczą i niemal magiczną moc.
Jest to idealne miejsce dla każdego kto chciałby odpocząć wśród zieleni, a także dla osób pragnących zorganizować swoją uroczystość na łonie przyrody.

NOCLEGI

Oferujemy noclegi dla gości indywidulnych, grup oraz firm. Przy dłuższych pobytach i rezerwacji większej liczby pokoi rabaty cenowe ustalamy indywudualnie. Oferujemy także specjalne warunki dla firm realizujących w okolicy swoje zlecenia. Z opiniami na temat naszej oferty noclegowej możecie Państwo zapoznać się na stronie booking.com.

+48 537 077 770
wesela słupsk, imprezy okolicznościowe słupsk